Kullanım Şartları :: Özdemir Oto Kiralama - Rent a Car - Car Rental

(0.312) 418 00 44 - (0.507) 303 60 58

 

Kullanım Şartları

 
 
1. ozdemirotokiralama.com, işbu sitede bulunan haber, bilgi ve materyallerin geçerliliğini ve doğruluğunu ve/veya kesinliğini hiçbir şekilde garanti etmemektedir, ayrıca sitede veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitenin içinde bulunan bilgi, metin, grafik, bağlantı veya diğer konuların doğruluğu, güvenilirliği veya tamlığı hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Sitede, siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir sitede bulunan materyallerdeki herhangi bir hata veya ihmalden ötürü ozdemirotokiralama.com hiçbir sorumluluk yüklenemez. ozdemirotokiralama.com, işbu sitede tarif edilen programları, politikaları, ürünleri, görsel ve işitsel dökümanları, yazılı bilgi, haber ve hizmetleri önceden bildirmeksizin (haber vermeden) her zaman değiştirme hakkını saklı
tutar.
 
2. İşbu sitede bulunan bilgi ve materyaller, size doğru biçimde aktarılmaya çalışılır ve işbu siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanırken tüm sorumluluk size ait olup, ozdemirotokiralama.com , bu konuda hiç bir şekil ve surette bir garanti vermemektedir. Bilgisayarınızı veya diğer bir malınızı siteyi veya siteye veya siteden yönlendirilen herhangi bir siteyi kullanmanız sebebiyle veya siteden veya siteye veya siteden aktarılan herhangi bir siteden herhangi bir materyali, metni veya resmi indirmeniz sebebiyle, bilgisayarınıza veya diğer bir malınıza gelebilecek herhangi bir zarar veya bulaşabilecek virüsten dolayı her türlü mesuliyet size aittir. İşbu siteye veya siteden veya siteye aktarılan herhangi bir siteye girmenizden veya kullanmanızdan ötürü meydana gelen herhangi bir doğrudan veya dolaylı zarar nedeniyle ozdemirotokiralama.com hiçbir hukuki veya cezai sorumluluk yüklenemez.
 
3. ozdemirotokiralama.com başka sitelere bağlantı vermekte olup, ayrıca işbu siteye ozdemirotokiralama.com’ce bilinen ve bilinmeyen diğer sitelerden de bağlantı verilebilir. ozdemirotokiralama.com , işbu siteden bağlanılan veya bağlantı verilmiş olan sitenin içeriğinden hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir. Bir başka sitenin işbu siteye bağlantı vermesi veya işbu siteden bağlantı verilmiş olması nedeniyle:
 (a) ozdemirotokiralama.com`ın söz konusu sitenin veya orada tarif edilen ürün veya hizmetlerin veya sahibinin sponsoru olduğu, lisans verdiği, arkasında olduğu, ortaklığı olduğu veya başka bir şekilde bağlantısı olduğu; 
 (b) ozdemirotokiralama.com’a, bağlanılan siteyi ozdemirotokiralama.com’ın herhangi bir ticari markasını, ticari adını, logosunu veya diğer ticari markalı veya telif haklı materyalini kullanmaya yetkilendirmiş olduğu anlamına gelmez.
 
4. İşbu sitede teşhir edilen ticari markalar, hizmet markaları, ticari isimler, logolar ve diğer menşe belirtici işaretler (”Ticari Markalar”) ozdemirotokiralama.com`ın veya bunları ozdemirotokiralama.com’ın işbu sitede kullanma hakkını vermiş olan üçüncü şahıslara aittir. Burada yer alan hiçbir şey, siteyi dolaşan veya kullanana, işbu sitede teşhir edilen herhangi bir ticari markayı, ürünü, görsel ve/veya işitsel dökümanları, yazılımı, Ticari markanın sahibinin yazılı müsaadesi olmadan kullanma hakkını vermek şeklinde yorumlanamaz.
 
5. ozdemirotokiralama.com` da yayımlanan, yorumlanan, dağıtılan, tartışılan hiçbir metaryalden sorumlu tutulamaz. Sorumluluk tamamen yorumu, eleştiriyi, yazıyı yazana aittir. ozdemirotokiralama.com`ın içeriğinde yer alan herhangi bir metaryali, ozdemirotokiralama.com`ın kısmen yada tamamen benimsediği anlamına gelmez.
 
6. ozdemirotokiralama.com`ın telif hakkı korunan görsel ve/veya işitsel hiçbir metaryalin yayımlanmasını benimsemez. TCK’nun yasaklamış olduğu hiçbir davranış, tutum, hareket, görsel yada işitsel medya ozdemirotokiralama.com ın bünyesinde yayımlanamaz, tartışılamaz, yorumlanamaz.
 
 

Son Güncelleme : 24.05.2013 ¦ Okunma Sayısı : 4.152 

Webiys Web İçerik Yönetim Sistemi